Aksident trafiku në rrugën Podujevë-Merdare, tre të lënduar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Aksident trafiku në rrugën Podujevë-Merdare, tre të lënduar

aksident-trafiku-ne-rrugen-podujeve-merdare,-tre-te-lenduar

Aksident trafiku me tre të lënduar në magjistralen Podujevë – Merdare.

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku në magjistralen Podujevë-Merdare.

Sipas policisë në këtë aksident janë përfshirë dy automjete.

Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 15:30 në magjistralen Podujevë-Merdare, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përfshirë dy automjete . Bazuar në të dhënat fillestare, si pasojë e aksidentit janë lënduar 3 persona. Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merren hetuesit e njësitit të trafikut rajonal”, ka thënë ajo.

Të ngjajshme

Armend Zemaj kritika Arben Vitisë: Ne e kemi heq ‘të zitë e ullirit’, por mbylljen se lejuam

albswiss.com

Thaçi dhe të tjerët dalin sot para Speciales.

albswiss.com

Ministri Vitia tregon se kush do të ketë prioritet në vaksinim

albswiss.com