Ami e Ermali ‘thyejnë akullin’, pas 3 vitesh publikojnë foto të vajzës së tyre – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ami e Ermali ‘thyejnë akullin’, pas 3 vitesh publikojnë foto të vajzës së tyre

ami-e-ermali-‘thyejne-akullin’,-pas-3-vitesh-publikojne-foto-te-vajzes-se-tyre

Ami poston për herë të parë foton e së bijës në 3-vjetorin e lindjes.

3 vite më parë Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi u bënë prindër për herë të dytë.

Dyshja mirëpritën një vajzë që e quajtën Sia, për të cilën janë treguar shumë të rezervuar duke mos e zbuluar portretin e saj.

Por, në 3-vjetorin e lindjes së vogëlushes së tyre, Ami ka thyer rregullin dhe ka publikuar imazhin e plotë të së bijës.

Krahas disa fotove që ka ndarë nga festa e Sia-s, Ami ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla.

“3 vjet më parë Sia e ndriçoi jetën tonë siç bëjnë vajzat…Që nga ajo ditë e deri në fund përjetë bashkë të pandarë.”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Ermali dhe Ami janë dhe prindër të një djali, me emrin Joel.

Të ngjajshme

Era publikon foton me të bukur për 8 Mars, ka një mesazh për gratë

albswiss.com

Shyhretja del për kafe me burrin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Më në fund bashkohen Drita e Learta, publikojnë momentin më të bukur së bashku

albswiss.com