fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Andrin Vuthaj nga Vrella diplomon në Akademinë Ushtarake Amerikane “West Point” me plisin me logo të UÇK-së

Andrin Vuthaj nga Vrella ka diplomuar në Akademinë Ushtarake Amerikane “West Point” me plisin me logo të UÇK-së.

Kështu të paktën ka njoftuar portali Vrella-post, në njoftim të saj teksa tregon dhe fotografinë e ceremonisë së diplomimit.

Andrini është i veshur me uniformën e kadetve të West Point.

Ndërsa pranë tij është një vajzë duke i vendosur plisin me simbolin e UÇK-së.

The United States Military Academy at West Point held its Graduation Ceremony for the Class of 2024 at Michie Stadium. West Point, New York, May 25, 2024. (U.S. Army Photo by Kyle Osterhoudt, USMA)
Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img