Arbenita shtatzënë, Fero i bën këtë gjë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Arbenita shtatzënë, Fero i bën këtë gjë

arbenita-shtatzene,-fero-i-ben-kete-gje

Fero nuk i ndahet më Arbenitës.

Fero dhe Arbenita shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

E çifti në fjalë nuk përtojnë që kohë pas kohe të publikojnë imazhe krahë njëri-tjetrit.

Padyshim, është Arbenita ajo e cila duket kaq e ëmbël, si gjithmonë.

Të ngjajshme

E veshur si nuse, Learta ndan këtë kujtim me ndjekësit

albswiss.com

E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, Neca shfaqet super joshëse

albswiss.com

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

albswiss.com