Arrestohet kryetari i Komunës së Kllokotit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Arrestohet kryetari i Komunës së Kllokotit

arrestohet-kryetari-i-komunes-se-kllokotit

Aksion i Njësisë Speciale, arrestohet kryetari i Komunës së Kllokotit.

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka ndërmarrë një aksion në objektet e Komunës së Kllokotit. Plus TV merr vesh se në këtë aksion është arrestuar kryetari i kësaj komune, Bozidar Dejanovic.

Poashtu, në këtë aksion mësohet se është arrestuar edhe drejtori i Urbanizmit në komunën e Kllokotit.

Ndaj disa zyrtarëve të Komunës së Kllokotit ditë më parë është ngritur aktakuzë me dyshimet për keqpërdorime të detyrës zyrtare

Të ngjajshme

Zbulohet dita dhe ora e takimit mes Vjosa Osmanit dhe Lumir Abdixhikut

albswiss.com

7 kilogram substanca narkotike gjenden në një veturë në Prizren

albswiss.com

Sjelljet e partive opozitare, pasqyrë e nivelit të reformimit  

albswiss.com