Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse

arta-elezaj-“cmend”-ndjekesit-me-foto-joshese

Arta Elezaj thekson linjat trupore me veshjen e ngushtë

Aktorja, Arta Elezaj vazhdon të provokojë me paraqitje ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku së fundmi ka theksuar linjat trupore me veshjen e ngushtë.

Gjatë ditës së djeshme ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në “Instagram”, të cilat kanë marrë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, të cilat kanë marrë sërish vëmendjen e publikut.

Arta këtë herë ka pozuar në një veshje sportive të ngushtë, të cilat kanë theksuar linjat e saj trupore.

“Dil atje dhe jeto pak”, shkroi aktorja në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Të ngjajshme

Learta veshet e tëra në ar

albswiss.com

Mbesa e Remzie Osmanit është kopje e saj, kaq e ëmbël është ju “shkrinë”

albswiss.com

Arbenitën e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, mahnit me pamjen e fundit

albswiss.com