Berkan Asllani rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Berkan Asllani rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

berkan-asllani-rikthehet-me-kenge-prekese-dedikuar-babait-te-ndjere

Berkan Beka është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Artisti, i cili shquhet për një sërë hitesh, kësaj radhe ka sjell një këngë dedikuar babait të tij të ndjerë.

“Baba” mban titullin projekti, të cilin e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Berkani ka prekur me dedikimin kundrejt të atit, ndërsa edhe në klip shfaqet i përlotur.

Tekstin e ka shkruar Bujar Idrizi, kurse për producimin dhe muzikën është kujdesur vet këngëtari.

Kënga tashmë gjendet e kompletuar në YouTube në kanalin e Arkiva Shqip.

Të ngjajshme

Bujar Qamili rrëfen betejën e vështirë me Covid-19 pas 21 ditësh në koma

albswiss.com

Modelja e famshme shfaqet e padepiluar, nxit debat

albswiss.com

“Ik mbaj nipin e mbesën”, kështu u përgjigjet gjyshja 62-vjeçare komenteve

albswiss.com