Bora Zemani e dashuruar kokë e këmbë, publikon momente të bukura me të dashurin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Bora Zemani e dashuruar kokë e këmbë, publikon momente të bukura me të dashurin

bora-zemani-e-dashuruar-koke-e-kembe,-publikon-momente-te-bukura-me-te-dashurin

Bora Zemani si duket është e vetmja e dashuruar në “Përputhen”.

U bë tash e një kohë që prezantuesja e “Përputhen” Bora Zemani po shijon lidhjen e dashurisë me aktorin Donald Veshaj.

Kryesisht, çifti kanë preferuar që raportin e tyre ta mbajnë larg syrit të publikut.

Pa shumë ekspozim, pa shumë paraqitje, Bora dhe Donaldi kanë shijuar romancën vetëm për vete.

Por, ka përjashtime, si sonte!

Prezantuesja e njohur ka postuar dy fotografi në momente të lezetshme me personin e zemrës si për të dëshmuar që përkundër se nuk shfaqen,historia e tyre e dashurisë po shkon si më së miri.

Të ngjajshme

Urimi nga Shyrete Behluli për Engjin: “Vajzat janë ilaç i shpirtit”

albswiss.com

Këtë nuk e priste askush: Engji sapo mori një vendim shumë të rëndësishëm

albswiss.com

Learta dhe Kushtrimi po duken shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit

albswiss.com