Çka i ndodhi syrit të Loredanes? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Çka i ndodhi syrit të Loredanes?

cka-i-ndodhi-syrit-te-loredanes?

Ditë jo edhe e mirë për Loredana Zefin.

Reperja ka nisur ditën ditën paksa e sëmurë.

Ajo tregoi për fansat e saj problemin që ka hasur në vetën kur është zgjuar në mëngjes dhe ka kërkuar edhe ndihmë nga ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Loredanës i është shfaqur një cistë në syrin e majtë teksa i ka pyetur fansat e saj se si mund ta bëjë që t’i hiqet më shpejtë.

Rep-artistja nuk tregoi arsyen se përse i është shfaqur vetëm sipas imazhit nuk dukej edhe aq mirë. Siç mund të duket në foto Loredana sapo ka dal nga dushi.

“Çfarë e bën këtë kokërr të shkojë më shpejt”, ka shkruar reperja në fotografi duke e përcjellur me disa emotikona e mërzitur.

Të ngjajshme

Akuzohet për çrregullime mendore, Ana del nga studio

albswiss.com

Sahidja ka ditëlindjen, vajza e saj bukuroshe i bën urimin me të veçantë

albswiss.com

Më në fund flet Ana, e pranon lidhjen me Arsimin

albswiss.com