Dafina publikon këngën e re, pjesë e saj edhe Adriana Matoshi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Dafina publikon këngën e re, pjesë e saj edhe Adriana Matoshi

dafina-publikon-kengen-e-re,-pjese-e-saj-edhe-adriana-matoshi

Dafina publikon projektin unik.

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të njohura në estradën shqiptare.

Ajo në secilin prej projekteve të saj mundohet që të sjell diçka më ndryshe, sikurse ka bërë edhe herën e fundit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se ka publikuar këngën e re.

“Duro” mban titullin prodhimtaria muzikore, në të cilën ajo flet për vështirësitë dhe problemet që dikush mund të kalojë.

Tekstin e ka shkruar Elinel, ndërsa përmes këndimit Dafina inkurajoi fansat që të bëhen më të fortë se përherë.

Instrumentalin kësaj radhe e kanë bërë producentët Rzon dhe Pllumb, kurse për klipin u përkujdes Entermedia.

Përndryshe këngëtarja në rrjet ka bërë edhe diskutime të shumta, por me bazë në shëndetin mendor.

Të ngjajshme

Megan e “kallë” me foto në të brendshme sonte

albswiss.com

Çiljeta na prezanton me nënën, do të befasoheni sa shumë ngjajnë

albswiss.com

Adelina flet pas ceremonisë së varrimit të babait të saj: Malli do të më shtohet

albswiss.com