Detaje shokuese nga vrasja në Prishtinë: Burri vrau gruan më pas veten – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Detaje shokuese nga vrasja në Prishtinë: Burri vrau gruan më pas veten

detaje-shokuese-nga-vrasja-ne-prishtine:-burri-vrau-gruan-me-pas-veten

Një grua rreth të 50-ve është vrarë nga burri i saj mëngjesin e sotëm në Prishtinë, më pas i dyshuari ka vrarë edhe vetën, mëson Gazeta Express nga burimet e saja.

Vrasja dhe vetëvrasja ka ndodhur me armë zjarri, e cila është gjetur në vendin e ngjarjes në afërsi të viktimave.

Dy viktimat janë të moshës rreth 50-vjeç, ndërsa motivet që çuan deri te tragjedia mbeten akoma të paqarta.

Policia është deklaruar për rastin, në njoftimin e tyre thuhet se hetimet për zbardhjen e rastit kanë nisur.

Të ngjajshme

Simptomat që mund t’i kenë të vaksinuarit, flet infektologu kosovar

albswiss.com

Ministria e Drejtësisë bën lëvizje të reja: Haxhiu emëron zëvendësdrejtorin e ri të Shërbimit Sprovues

albswiss.com

Haradinaj hoqi dorë nga posti i deputetit, vjen reagimi nga zyrtari i AAK-së

albswiss.com