Djaloshi nga Kosova i bën ‘llugë’ dy shoqet në Përputhen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Djaloshi nga Kosova i bën ‘llugë’ dy shoqet në Përputhen

djaloshi-nga-kosova-i-ben-‘lluge’-dy-shoqet-ne-perputhen

Sara nuk ka pranuar të futet sot në emision, dhe duket se arsyeja është shmangja e përballjes me Jasminën, pas takimit që pati me Andin.

Jasmina: Unë Sarën e njoh që nga jashtë, e kam me atë afrimitetin dhe kam konfidenca me të, unë kam qenë shumë e revoltuar jo nga Andi por Sara që e cilësoj shoqe si këtu dhe jashtë.

Unë i kam pyetur të dy nëse kanë flirte, e më kanë thënë jo. Tani ajo i përdor gjërat kundër meje, marrëdhënie ime me Andin është krisur që nga ky takimi.

Andi: Unë i kam thënë që nga natyra jam flirtues, por kjo insiston që unë të shprehem vetëm për një.

Arjani: ti the i kam pyetur të dy, më cudit pse e ke berë. pse?

Jasmina: Unë jam shumë detajiste, dhe unë kam parë flirte që diku s’më kanë pëlqyer.

Andi: Unë flirtoj më të gjitha nga pak

Arjani: Pra kjo të ka bërë të trembesh?
Jasmina: Në klip janë dukur

Arjani: pyetjen ja kë bërë para klipit?

Jasmina: Po

Andi: Jasminë kthehu në realitet

Jasmina: unë problemin e kam me Sarën

Të ngjajshme

Po bëhet çdo ditë e më e bukur, Xhensila mahnitëse në foton e fundit

albswiss.com

Shyhretja del për kafe me burrin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Vdes aktorja e njohur në moshën 67 vjeçare nga COVID-19

albswiss.com