“Do e lija programin për ty”, Mevlani e ‘shkrinë’ Ledjanën me gjestin e tij – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Do e lija programin për ty”, Mevlani e ‘shkrinë’ Ledjanën me gjestin e tij

“do-e-lija-programin-per-ty”,-mevlani-e-‘shkrine’-ledjanen-me-gjestin-e-tij

Mevlani në takimin me Ledjanën ka surprizuar këtë të fundit duke e marrë me limuzinë dhe duke e shoqëruar në vendin e tij të lindjes, Kavajë.

Ky mund të thuhet se ishte takimi më romantik mes çiftit, ku nuk munguan as trëndafilat e kuq apo dhe fjalët e mira.

“E kemi kaluar do me thënë fazën e pëlqimit, kemi arrit në stadin tjetër? Se të kam parë që edhe në studio kur s’jam aty më kërkon çdo ditë me sy, ku jam, ku s’jam,” tha Mevlani.

“Por unë e pranoj që të kam shumë përzemër, dhe më mungon sa herë nuk je aty,” iu përgjigj Ledjana.

“Po sikur unë të lija emisionin?,” pyeti Mevlani.

“Do e lija dhe unë emisionin dhe do vija bashkë me ty,” tha Ledjana.

Të ngjajshme

Gresa e Shyhretes është veshur kaq ngushtë e shkurtë

albswiss.com

Nuk e keni parë asnjëherë të tillë, Gëzimja habiti të gjithë me këtë stil të veshjes

albswiss.com

Learta sapo pranoi dhuratën më të veçantë për Matinën, shikoni reagimin e saj

albswiss.com