Duda Balje sapo doli nga frizerja, po duket më e bukur se asnjëherë më parë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Duda Balje sapo doli nga frizerja, po duket më e bukur se asnjëherë më parë

duda-balje-sapo-doli-nga-frizerja,-po-duket-me-e-bukur-se-asnjehere-me-pare

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Besiana e Shkurtës pranoi një dhuratë shumë të veçantë

albswiss.com

Grimerja e ka transformuar gruan e Bleros

albswiss.com

Mbahuni vajza, ky bukurosh qenka vëllai i Bigut

albswiss.com