Edi Rama e “përzë” gazetaren që nuk kishte vënë maskë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Edi Rama e “përzë” gazetaren që nuk kishte vënë maskë

edi-rama-e-“perze”-gazetaren-qe-nuk-kishte-vene-maske

Nuk kishte vënë maskë, Edi Rama e “përzë” gazetaren.

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishin sot në shkollën “4 Dëshmorët” për të ndjekur nga afër procesin e vaksinimit të stafit mjekësor.

Gjatë kohës që ministrja po fliste për mediat, Rama vuri re që një prej gazetareve nuk mbante maskë.

Biseda:

Rama: Ti pse nuk mban maskë?

Gazetarja: E kam harruar në makinë

Rama: Po pse?

Gazetarja: Po se dola shpejt

Rama: Shko merre, shko merr maskën

Pas kësaj, gazetarja largohet për të marrë maskën.

Të ngjajshme

Glauk Konjufca: Albin Kurti është shumë i zënë për t’i kthyer përgjigje Richard Grenellit

albswiss.com

Kusari-Lila: Besoj se i kemi siguruar 80 votat për presidentin

albswiss.com

Numërohen mbi 14 mijë vota nga diaspora, LVV merr 10 mijë prej tyre

albswiss.com