Elita grua shumë e zonja, nënë e dy fëmijëve dhe po ka kohë të gatuajë për Gjikon – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita grua shumë e zonja, nënë e dy fëmijëve dhe po ka kohë të gatuajë për Gjikon

elita-grua-shume-e-zonja,-nene-e-dy-femijeve-dhe-po-ka-kohe-te-gatuaje-per-gjikon

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

E sonte ajo ka treguar se ka gjetur kohë edhe për të gatuar.

Duket se Elita Rudi është një grua shumë e zonja./ORAinfo/

Të ngjajshme

“Këtu e përfundove edhe performancën”, Qumili kujton takimin e fundit me Cimën

albswiss.com

Paralajmërimi i Shkumbin Istrefi: Nëse shkojmë në zgjedhje, unë nuk paguaj më tatim

albswiss.com

Nuk e keni parë asnjëherë të tillë, Gëzimja habiti të gjithë me këtë stil të veshjes

albswiss.com