Engji sapo doli nga duart e Njomzës, e ka rregulluar si ‘kukull’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji sapo doli nga duart e Njomzës, e ka rregulluar si ‘kukull’

engji-sapo-doli-nga-duart-e-njomzes,-e-ka-rregulluar-si-‘kukull’

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar nga Njomza dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Zi në familjen e Mensur Safçiut

albswiss.com

Ndodh e papritura: Antonela largohet përfundimisht nga Përputhen

albswiss.com

Afërdita Dreshaj bëhet për herë të parë nënë, këto janë fjalët emocionuese të saj

albswiss.com