Engji sërish rregullohet tek Njomza, por kaq e bukur sa sonte nuk është bërë asnjëherë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji sërish rregullohet tek Njomza, por kaq e bukur sa sonte nuk është bërë asnjëherë

engji-serish-rregullohet-tek-njomza,-por-kaq-e-bukur-sa-sonte-nuk-eshte-bere-asnjehere

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar tek Njomza dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engji shfaqet në gjendje shumë të keqe nga ky grim

albswiss.com

“Hyrrem” i “çmend” fansat shqiptarë, thotë në shqip: Të dua Kosovë

albswiss.com

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, Lori po duket vezulluese me pamjen e fundit

albswiss.com