Engji sërish rregullohet tek Njomza, por kaq e bukur sa sonte nuk është bërë asnjëherë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji sërish rregullohet tek Njomza, por kaq e bukur sa sonte nuk është bërë asnjëherë

engji-serish-rregullohet-tek-njomza,-por-kaq-e-bukur-sa-sonte-nuk-eshte-bere-asnjehere

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar tek Njomza dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fationi zbulon çfarë ka ndodhur me Andin dhe Melisën

albswiss.com

Sevdai Radogoshi flet i pikëlluar për vdekjen e Cimës

albswiss.com

Kosovari favorit për ta fituar “Eurovisionin”

albswiss.com