Engji shfaqet joshëse, bluza i zbulon më shumë se ç’duhet – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji shfaqet joshëse, bluza i zbulon më shumë se ç’duhet

engji-shfaqet-joshese,-bluza-i-zbulon-me-shume-se-c’duhet

Engji shfaqet joshëse.

Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë.

Ajo brenda një periudhe të shkurtër ka arritur që të jetë emër i dalluar në shumë aspekte, shkruan “Kosovarja”.

Me një grim të bukur dhe përkushtim në pamjen e jashtme, ajo duket e mrekullueshme në imazhin që ka postuar.

Por, merr vëmendje bluza që ka veshur duke zbuluar tej mase gjoksin e saj.

Më provokuese se këtë herë nuk është shfaqur Engji, apo jo?

Të ngjajshme

A e dini kush janë këta vogëlushë në foto, sot janë çifti më i dashur për publikun

albswiss.com

Bardhi jep lajmin e mirë për fansat

albswiss.com

Kaltrina me stil sportiv, të tillë nuk e keni parë asnjëherë

albswiss.com