Engji shkon në emision e veshur me minifund, kaq ‘hot’ po duket – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji shkon në emision e veshur me minifund, kaq ‘hot’ po duket

engji-shkon-ne-emision-e-veshur-me-minifund,-kaq-‘hot’-po-duket

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me minifund dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Engji dhe Shyhretja

albswiss.com

Adelina Ismaili prezanton për fansat modelin e saj të ri të flokëve

albswiss.com

Sekretin e zbulon vet Mevlani, tregon se si shkeli rregullat për Antonelën

albswiss.com