Ermira publikon pamjen më të bukur të Goldit me djalin e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ermira publikon pamjen më të bukur të Goldit me djalin e saj

ermira-publikon-pamjen-me-te-bukur-te-goldit-me-djalin-e-saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo ka shfaqur një pamje shumë të bukur të Goldit me djalin e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Çka po festohet në familjen e Shkurte Fejzës

albswiss.com

Valdrin Sahitit po bëhet babë sërish, zbulohet gjinia e fëmijës

albswiss.com

“Pajtesa” e dërgon djalin në këtë vend, ky është reagimi i tij

albswiss.com