Eskalon situata, rrihen mes vete konkurrentët e “Përputhen”? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Eskalon situata, rrihen mes vete konkurrentët e “Përputhen”?

eskalon-situata,-rrihen-mes-vete-konkurrentet-e-“perputhen”?

Konkurrentët e “Përputhen” rrihen mes vete?

Debati mes konkurrentëve të “Përputhen” ka eskaluar.

Hyrjet e reja në emisionin “Përputhen”kanë nxitur debate mes konkurrentëve të tjerë, shkruan lajmi.net.

Një emër i ri që iu bashkua emisionit ishte Doriani, i cili që në puntantën e parë shkaktoi debat në studio.

Ai u pyet se cilat nga vajzat i pëlqejnë, meqë rast tha se Lediana dhe Antonela i duken si vjehrra me nusen, për shkak të përplasjeve që kanë vazhdimisht me njëri-tjetrin.

Ky koment nuk i pëlqeu aspak Antonelës, e cila i reagoi Dorianit duke e pyetur sa vjeçar është meqenëse nuk ka lesh në fytyrë.

Doriani tha se nuk e imagjinon të kesh lesh (mjekër) në fytyrë në shekullin 21.

Duket se kjo deklaratë kishte bërë që djemtë të fillonin debatin, veçanërish Eri, i cili u pezullua nga programi.

Thuhet se pas emisionit, debati eskaloi në rrahje, ku Eri dhe Dori janë grushtuar mes vete.

Se cila është e vërteta rreth pezullimit të Erit mbetet të kuptohet në “Përputhen Prime”

Të ngjajshme

Pyetet a do të rikthehet në televizion, kjo është përgjigja e shkurt e Elita Rudit

albswiss.com

Sa i ëmbël që është, kështu kujdeset Zëri për motrën e vogël

albswiss.com

Që në dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart, ish-konkurrenti zbulon bisedën

albswiss.com