Gëzimja sot ka fest, dy personat e dashur të saj e kanë ditëlindjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gëzimja sot ka fest, dy personat e dashur të saj e kanë ditëlindjen

gezimja-sot-ka-fest,-dy-personat-e-dashur-te-saj-e-kane-ditelindjen

Dy njerëzit më të dashur të Gëzimes sot kanë ditëlindjen.

Gëzimja dhe Hamza janë një ndër çiftet më të përfolura në mdeiat rozë.

Reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani, sigurisht menjëherë pas ardhjes në familjen Hamzaj fitoi famë dhe shumë ndjekës, shkruan Kosovarja.

Sot, vajza e saj Emma feston ditëlindjen e parë dhe mori urimet më të bukura nga familja.

Por, për Gëzimen kjo është festë e dyfishtë, pasi në të njëjtën ditë feston ditëlindjen edhe nëna e saj.

Të ngjajshme

Një kunatë si Edona, kështu e uron nusen e Milotit për ditëlindje

albswiss.com

Learta ka shije, kaq me stil e ka veshur Matinën

albswiss.com

‘A po lidhesh me mua’, Bearti i kthen përgjigje të papritur fanses së tij

albswiss.com