Hapja e ambasadës së Kosovës në Izrael, vjen reagimi i Ramush Haradinajt – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Hapja e ambasadës së Kosovës në Izrael, vjen reagimi i Ramush Haradinajt

hapja-e-ambasades-se-kosoves-ne-izrael,-vjen-reagimi-i-ramush-haradinajt

Haradinaj: Hapja e ambasadës në Izrael – kapitull i ri në raportet mes dy shteteve

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka mirëpritur lajmin për hapjen e ambasadës së Kosovës në Jerusalem.

“Hapja e Ambasadës së Republikës së Kosovës në Izrael, nis një kapitull të ri të raporteve mes dy shteteve e popujve! Urime”, ka shkruar ai në Facebook.

Të ngjajshme

Operacioni ‘Call Center’: Policia konfiskon rreth 1.7 milionë euro, 9 vetura dhe ngrinë afër 700 mijë euro nëpër banka

albswiss.com

Prangosen shtatë persona në operacionin “Stuhia”

albswiss.com

Disa deputetë do të bëhen ministra, kush do t’i zëvendësoj ata?

albswiss.com