fbpx
16.1 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Haradinaj dënon sulmin ndaj gazetarit Duriqi, kërkon nga organet ta zbardhin rastit

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka dënuar sulmin ndaj gazetarit, Visar Duriqi.

Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka kërkuar nga organet e rendit që të zbardhin rastin dhe uroi që ky të jetë i fundit.

“Dënoj ashpër sulmin qyqar ndaj gazetarit Visar Duriqi. Kërkoj që organet e rendit të zbardhin rastin dhe uroj të jetë i fundit. Fjala e lirë është garancë e demokracisë në një shoqëri që aspiron një të ardhme të sigurt”,ka shkruar Haradinaj.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img