Haradinajn e Selimi i shkojnë Kurtit e Osmanit, fillon takimi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Haradinajn e Selimi i shkojnë Kurtit e Osmanit, fillon takimi

haradinajn-e-selimi-i-shkojne-kurtit-e-osmanit,-fillon-takimi

Nis takimi i radhës, Osmani dhe Kurti takohen me Haradinajn e Selimin.

Ka nisur takimi i radhës në Kuvend, në vazhdën e takimeve që ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani dhe kandidati për kryeministër, Albin Kurti po i mbajnë me përfaqësuesit e partive.

Në sallën ku po qëndrojnë Osmani dhe Kurti, tani kanë shkuar kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe anëtari i Kryesisë së këtij subjekti politik, Selim Selimi.

Paraprakisht, Osmani dhe Kurti janë takuar me kreun e PDK-së, Enver Hoxhaj dhe me sekretarin e kësaj partie, Uran Ismailin.

Të ngjajshme

Konjufca: Kurti është shumë i zënë me i kthy përgjigje Grenellit

albswiss.com

Zemaj thotë se 33 mijë e 600 doza të vaksinave COVAX do të vijnë në Kosovë gjatë marsit

albswiss.com

U sekuestrohen telefonat komisionereve të arrestuar për skandalin me vota

albswiss.com