Haziri e përqafon Abdixhikun: Lum, do të të qëndroj prapa gjithmonë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Haziri e përqafon Abdixhikun: Lum, do të të qëndroj prapa gjithmonë

haziri-e-perqafon-abdixhikun:-lum,-do-te-te-qendroj-prapa-gjithmone

Lutfi Haziri e ka përqafuar Lumir Abdixhikun duke e uruar menjëherë pasi ky i fundit u zgjodh kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Haziri ka thënë se do t’i qëndrojë prapa Hazirit në çdo kohë.

“Lum urime, shëndet dhe do të të qëndroj prapa në çdo kohë”, tha Haziri.

Tutje, Lutfi Haziri theksoi se Lumir Abdixhiku do ta rinojë LDK-në.

“Është kryetari më i ri i subjekteve politike dhe e rinon LDK-në për të fituar çdo sfidë”, tha Haziri.

Të ngjajshme

Flet menaxheri i lokalit për kohën kur u takuan Besnik Berisha dhe Agron Uka

albswiss.com

Driton Selmanaj flet për votimin e Osmanit për presidente: Ta shohim kur të vijë radha

albswiss.com

Kjo është mosha e 10 viktimave të fundit nga COVID-19

albswiss.com