Hoti takohet me Lajçakun – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Hoti takohet me Lajçakun

hoti-takohet-me-lajcakun

Kryeministri në detyrë takohet me Lajçakun.

Ka nisur takimi i kryeministrit në detyrë, Avdullah Hoti dhe Emisarit Special të Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak.

Takimi do të jetë i mbyllur për media.

Lajçak sot takoi presidenten në detyrë, Vjosa Osmani teksa mbrëmë ka takuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Pas vizitës në Kosovë i njejti do të vizitojë edhe Serbinë..

Të ngjajshme

Tollovia për patentë-shofer, 600 aplikantë në ditë po e paraqesin testin teorik

albswiss.com

Osmani flet me Palmerin për dialogun Kosovë-Serbi: SHBA’ja do të koordinohet me BE-në

albswiss.com

Deputetja e AAK-së tha se kërcënoi, reagon burri i Melizës: Nuk e kam kërcënuar Albana Bytyqin në asnjë formë

albswiss.com