Humbet një person në Hajval – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Humbet një person në Hajval

humbet-nje-person-ne-hajval

Zhduket një person në Hajvali.

Është zhdukur një person në Hajvali.

Rastin në polici e ka raportuar vëllai i të zhdukurit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vëllai i tij viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.

Të ngjajshme

A do të ketë masa të reja Anti Covid në Kosovë?

albswiss.com

Ambasada në Izrael, pa ndikim në raportet ekonomike Kosovë-Turqi

albswiss.com

Opozita futet në Kuvend për të votuar Ligjin për Zgjedhje

albswiss.com