Ja si e pritën kunatat mbrëmë Leartën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ja si e pritën kunatat mbrëmë Leartën

ja-si-e-priten-kunatat-mbreme-learten

Reja e Shyhrete Behlulit para disa javësh është bërë nënë për herë të parë.

Lindjen e vajzës e kreu në Zvicër tek prindërit e saj.

E meqë që para vitit të ri ajo nuk ishte prezente në familjen e bashkëshortit bashkë me të e fëmijët, atyre iu bë një pritje madhështore nga familja e Kushtrimit, shkruan Kosovarja.

Me shumë dashuri e pritën edhe tri kunatat e saj Njomza, Engji e Gresa.

Ja shikojeni këtë imazh.

Të ngjajshme

Kinolli: Lista Serbe ka detyruar serbët që të votonin për iniciativën “Romania”

albswiss.com

I kemi parë gjithmonë në sherr, kush është personi që pajtoi Stresin dhe Noizyn

albswiss.com

‘I bukur im’, Jasmina e ‘çmend’ Andin me komentin qe i bën Atdhetu!

albswiss.com