Jo me Goldin, Ermira tregon se me kë e kaloi ditën sot – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Jo me Goldin, Ermira tregon se me kë e kaloi ditën sot

jo-me-goldin,-ermira-tregon-se-me-ke-e-kaloi-diten-sot

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

E përmes postimit të fundit ajo tregoi se sot doli për kafe me një mikesh të saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Rrallë shfaqet me bashkëshorten, Sinan Vllasaliu i lumtur me bashkëshorten

albswiss.com

Gëzimja publikon foto nga ditëlindja e vajzës, kanë organizuar festë madhështore

albswiss.com

Befason e fejuara e Shpat Kasapit, ndryshon ngjyrën e syve

albswiss.com