Kaltrina si gjithmonë zonjë e vërtetë, por sot mori vëmendjen me këtë frizurë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaltrina si gjithmonë zonjë e vërtetë, por sot mori vëmendjen me këtë frizurë

kaltrina-si-gjithmone-zonje-e-vertete,-por-sot-mori-vemendjen-me-kete-frizure

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo shihet me një stil interesant flokësh dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje

albswiss.com

Elita Rudi zbulon emrin e veçantë që kanë zgjedhur për vajzën e tyre

albswiss.com

Ermali dhe Ariana shfaqen të dashuruar nga Dubai

albswiss.com