Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

kaq-e-bukur-shfaqet-samanta-ne-nje-fotosesion

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive

Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri.

Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor dhe aludohet se seti i ri fotografik është nga klipi i ri, shkruan lajmi.net.

Artistja shqiptare shihet e veshur me veshje ngjyrë të zezë transparente derisa ka theksuar figurën e saj trupore.

E veçanta e fotografive të saj janë flokët bionde të këngëtares të cilat nuk i ka pas më parë.

Samanta ka postuar dy imazhe dhe njëra është vetëm portreti i saj teksa shihet e rregulluar me makijazh në të njëjtën kohë edhe me fotoshop.

Theksojmë se, këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive

Të ngjajshme

Ledri dhe Poema e vogël i bëjnë këtë dhuratë Xherit, ky është reagimi i saj

albswiss.com

Berkan Asllani rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

albswiss.com

Ky është reagimi i Sares kur ia ngatërrojnë vajzën me djalë

albswiss.com