Kështu po e “feston” Duda Balje rikthimin në Kuvend – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Kështu po e “feston” Duda Balje rikthimin në Kuvend

keshtu-po-e-“feston”-duda-balje-rikthimin-ne-kuvend

Me poza atraktive në Instagram, kështu po e “feston” Duda Balje rikthimin në Kuvend.

KQZ sot ka certifikuar rezultatin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 14 shkurtit.

Pas Aktgjykimit të Supremes, Komuniteti i Bashkuar-Adrijana Hoxhiq nuk ka fituar mandat në Kuvend dhe një deputet i është hequr Iniciativës Rome parti këto që kishin fituar vota për komunitetet e tyre me ndihmën e Listës Serbe në komunat me shumicë serbe.

Në vend të Adrijana Hoxhiq në Kuvend është futur Duda Balje nga Unioni Social Demokrat.

Duda Balje ka zgjedhur që triumfin e saj ta “festojë” me disa poza atraktive.

Të ngjajshme

Lumir Abdixhiku është tifoz i flaktë i Milanit

albswiss.com

Nesër 250 mjekë kosovarë do të marrin vaksinën anti-Covid në Shqipëri

albswiss.com

Kusari-Lila: Kemi konfirmimin e 80 deputetëve se do të marrin pjesë në seancën për votimin e presidentit

albswiss.com