Këta dy persona kërcënojnë me jetë analisten Luljeta Aliun – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Këta dy persona kërcënojnë me jetë analisten Luljeta Aliun

keta-dy-persona-kercenojne-me-jete-analisten-luljeta-aliun

Analistja politike, Luljeta Aliu është kërcënuar publikisht nga një person në rrjetin social Facebook.

“Përnime lyp plumb në ballë edhe pak është!”, shkroi komentuesi në një nga postimet Aliut.

Kërcënimin e ka shpërnda vetë ajo në profilin e saj në Facebook, teksa shton se sipas saj edhe shumica e prokurorëve mendojnë si komentuesi dhe nuk e arrestojnë personin që e ka kanosur.

“Po kush, cili prokuror del e arreston këtë tip, që publikisht më kërcënon me jetë e që iu bën thirrje neandertalëve tjerë? Asnjë. Sepse kështu mendojnë shumica e burrave, si ky”, shkroi Aliu në Facebook.

Të ngjajshme

Kryhet një operacion i rrallë në Spitalin e Mitrovicës

albswiss.com

Më shumë se gjysma e zyrtarëve të shtetit ende e kanë deklaruar pasurinë

albswiss.com

Kjo parti kundërshton hapjen e ambasadës në Jerusalem

albswiss.com