Kujdes, nëse ju vjen ky link mos klikoni, ja çka mund t’ju ndodh – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Kujdes, nëse ju vjen ky link mos klikoni, ja çka mund t’ju ndodh

kujdes,-nese-ju-vjen-ky-link-mos-klikoni,-ja-cka-mund-t’ju-ndodh

Vala rekomandon për të mos klikuar një link.

Telekomi i Kosovës u ka rekomanduar të gjithë konsumatorëve që ta injorojnë likun që po qarkullon si lojë shpërblyese.

“Konsumatorë të nderuar, nëse rastësisht hasni në një link me pamjen si në foton e bashkangjitur, ju lutem ta injoroni, pasi që është link i rremë dhe si i tillë mund të ju dëmtojë”, thuhet në njoftimin që ka dërguar ekipi i Vala-s.

Të ngjajshme

MSh në Shqipëri jep informacione për vaksinimin e 500 punëtorëve shëndetësor nga Kosova

albswiss.com

Temperatura të papritura na presin nesër

albswiss.com

Aksidentohen autobusi dhe vetura në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

albswiss.com