Ky është raporti midis “Defnes” dhe “Omerit” në jetën reale – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ky është raporti midis “Defnes” dhe “Omerit” në jetën reale

ky-eshte-raporti-midis-“defnes”-dhe-“omerit”-ne-jeten-reale

Në medait tona është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”, serial ky i cili ka marrë vëmendje të madhe.

Pjesë e serialit janë aktor të njohur por, gjithashtu edhe emra të rinjë të kinematografisë turke. Në mesin e tyre është edhe Rabia Soyturk në rolin e “Defnes”, dhe Mustafa Mert Koç në rolin e “Omerit”.
Në serial mes njëri-tjetrit ekziston një dashuri e madhe, e cila në disa raste është edhe e pamundur, por pas shumë sfidave ata janë martuar.

Raporti i tyre në jetën reale duket se nuk është shumë i mire, ata tashmë kanë larguar edhe nga rrjetet sociale njëri-tjetrtin. Sipas mediave turke,”Defne” dhe “Omeri” ishin të lidhur edhe jashtë serialit, por ata tashmë kanë shuar të gjitha dyshimet.

Të ngjajshme

Learta shkon për tu rregulluar te frizerja, ja në çfarë vendi e la vajzën

albswiss.com

Dhurata Dora lajmërohet nga ‘parajsa’ shfaqet si engjull

albswiss.com

Djaloshi nga Kosova i bën ‘llugë’ dy shoqet në Përputhen

albswiss.com