Ky është reagimi i Sares kur ia ngatërrojnë vajzën me djalë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ky është reagimi i Sares kur ia ngatërrojnë vajzën me djalë

ky-eshte-reagimi-i-sares-kur-ia-ngaterrojne-vajzen-me-djale

Ja si reagon Sara kur vajzën ia ngatërrojnë me djalë.

Me datë 14 dhjetor, Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Sara solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin e veçantë Poem Blu.

Të dy prindërit kanë publikuar vazhdimisht momente pranë vogëlushes në rrjete sociale, duke mos e fshehur portretin e saj. Vetëm së fundmi, Sara ka ndarë një foto të ëmbël të bebushes, por një ndër ndjekësit e ka ngatërruar me djalë.

“Sa i bukur është”, i ka shkruar ndjekësi. Sara e ka publikuar mesazhin në Instastory duke qarkuar “i-në” dhe duke shkruar: “S’ka problem”.

Të ngjajshme

Shyhretja me burrin shkëlqejnë në ditëlindjen e mbesës, shikoni si po duken

albswiss.com

Mërzitet Shkurta, e kujton këtë person që ndërroi jetë një vit më parë

albswiss.com

Kejvina nxjerr gjoksin jashtë në fustan të kuq, duket shpërthyese

albswiss.com