LDK në Prizren: Delegatët tanë janë unanimisht në mbështetje të Anton Qunit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

LDK në Prizren: Delegatët tanë janë unanimisht në mbështetje të Anton Qunit

ldk-ne-prizren:-delegatet-tane-jane-unanimisht-ne-mbeshtetje-te-anton-qunit

Dega e LDK-së në Prizren: Delegatët tanë janë unanimisht në mbështetje të Anton Qunit.

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren ka bërë të ditur se të gjithë delegatët e degës do ta mbështesin Anton Qunin si kryetar të LDK-së.

“Të gjithë delegatët e degës së Prizrenit, unanimisht në mbështetje të kandidaturës së kryetarit Anton Quni, për kryetar të LDK-së”.

“Unifikues, lider dhe i dëshmuar për beteja epike në luftë dhe në paqe! Suksese”, thuhet në njoftimin e kësaj dege.

Të ngjajshme

602 të shëruar në 24 orët e fundit nga COVID-19 në Kosovë

albswiss.com

LDK-ja ende pa qëndrim për Osmanin 

albswiss.com

Do të kërkohet shkarkimi i Kryesisë, të mërkurën mblidhet PDK-ja

albswiss.com