Learta dhe Kushtrimi po duken shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta dhe Kushtrimi po duken shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit

learta-dhe-kushtrimi-po-duken-shume-te-dashuruar-prane-njeri-tjetrit

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

E sot ata kanë publikuar foto pranë njëri-tjetrit dhe po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Qëndresa e Labit bëhet gati për të dal, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

albswiss.com

Arjola Demiri tregon mes lotëve momentet më të vështira në jetë: Kam rrëmbyer fëmijën tim!

albswiss.com

Duda Balje sapo doli nga frizerja, po duket më e bukur se asnjëherë më parë

albswiss.com