Learta veshi këto rroba në pritjen madhështore që iu bë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta veshi këto rroba në pritjen madhështore që iu bë

learta-veshi-keto-rroba-ne-pritjen-madheshtore-qe-iu-be

Learta në këtë ditë të madhe vishet me të zeza.

Tashmë Learta dhe Matina kanë arritur në shtëpi, e pritja patjetër qe ka qenë madhështore.

Gjithçka rrjedhi për bukurie dhe në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli kishte energji tejet pozitive.

Torta e madhe, ambienti i dekoruar dhe gjithçka tjetër ishte në shenjë mirëseardhje për të voglen e familjes Salihu.

Megjjthatë, ka habitur paraqitja e Leartes, që nuk ishte aq “glam” si në herat e kaluara, shkruan “Kosovarja”.

Nëna e re kishte vendosur të shfaqet me një palë rroba të zeza e minimale, ani pse në familje po bëhej festë.

Të ngjajshme

“Asnjëherë nuk do të jem vetëm”, Sara poston foton me të ëmbël me vajzën

albswiss.com

Genta duket krejt ndryshe në fitnes

albswiss.com

Adelina zbukurohet për të dalë, ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com