Ledri shtrihet me vajzën për të fjetur, kaq e ëmbël është ajo ju “shkrinë” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ledri shtrihet me vajzën për të fjetur, kaq e ëmbël është ajo ju “shkrinë”

ledri-shtrihet-me-vajzen-per-te-fjetur,-kaq-e-embel-eshte-ajo-ju-“shkrine”

Ledrin nga shtrati ndan foton e ëmbël me të bijën.

Ledri dhe Sara shihen si ndër çiftet më të lumtura.

Që nga dita kur janë bërë prindër, ata po e shprehin në forma të ndryshme ndjeësinë që kanë për të bijën, shkruan “Kosovarja”.

Po ashtu, nuk mungojnë edhe imazhet e shumta për ndjekësit e tyre duke publikuar imazhe të shumta.

Këtë herë, është Ledri ai i cili ndau momentin e ëmbël bashkëga shtrati bashkë me të bijën.

Të ngjajshme

Soni Malaj e Flori Mumajesi sërish bashkë?

albswiss.com

Mevlani befason me deklaratën për Ledjanën

albswiss.com

Belkizja një nënë e kujdesëshme, ja çfarë bën për djalin

albswiss.com