Lumir Abdixhiku është tifoz i flaktë i Milanit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Lumir Abdixhiku është tifoz i flaktë i Milanit

lumir-abdixhiku-eshte-tifoz-i-flakte-i-milanit

Kryetari i ri i LDK-së është tifoz i flaktë i Milanit.

Lidhja Demokratike e Kosovës sot mbajti zgjedhjet për kryetar të ri.

Në mesin e tre kandidatëve, Lumir Abdixhiku mposhti me vota Lutfi Hazirin dhe Besian Mustafën.

Abdixhiku, përpos jetës aktive në politikë, njihet edhe si pasionant i madh i futbollit, shkruan Indeksonline.

Ai është tifoz i flaktë i ekipit italian Milan. Disa herë, Abdixhiku ka vizituar stadiumin ‘San Siro’ për të ndjekur nga afër ndeshjet e Milanit.

Të ngjajshme

Markoviq: E humba punën sepse nuk e votova Adrijana Hoxhiqin

albswiss.com

Gent Cakaj njofton se është siguruar plazma e nevojshme e gjakut për babanë e tij

albswiss.com

Në Prizren ka filluar shpërndarja e shujtave ushqimore për nxënësit

albswiss.com