Lutfi Haziri merr përkrahje publike nga djemtë e Agim Veliut – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Lutfi Haziri merr përkrahje publike nga djemtë e Agim Veliut

lutfi-haziri-merr-perkrahje-publike-nga-djemte-e-agim-veliut

Djemtë e Agim Veliut i dalin në përkrahje publike Lutfi Haziri.

Dy djemtë e Ministrit të Brendshëm, Agim Veliut, kanë njoftuar publikisht se kë e përkrahin si të parin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Me anë të një postimi, djali i Veliut, Skender Veliu, ka thënë së ai dhe vëllau i tij, Galani janë për Lufti Hazirin si kryetar të ardhshëm të partisë dhe po i njëjti votim pritet të jetë edhe nga babai i tyre.

“Un dhe Galani me Luten kryetar”, ka shkruar ai krahas fotografisë së postuar në profilin e tij .

Të ngjajshme

Kryetari i Obliqit dha dorëheqje vjen reagimi nga AAK

albswiss.com

Haliti: Kurti i dha urdhër Aida Dërgutit të më godasë me vezë në Kuvend, ajo nuk pranoi

albswiss.com

Enver Hoxhaj e Bedri Hamza largohen nga salla pak para votimit të presidentit

albswiss.com