Lutfi Haziri tregon se a do të bashkohej në një listë me Vjosa Osmanin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Lutfi Haziri tregon se a do të bashkohej në një listë me Vjosa Osmanin

lutfi-haziri-tregon-se-a-do-te-bashkohej-ne-nje-liste-me-vjosa-osmanin

Lutfi Haziri tregon se a do të bashkohej në një listë me Vjosa Osmanin.

Nënkryetar i LDK’së, Lutfi Haziri është përgjigjur se a do të bashkohej në një listë me Vjosa Osmanin për të vazhduar aktivitetin e tij politik.

Haziri tha se nuk e sheh vetën jashtë LDK’së.
“Nuk e shoh vetën jashtë LDK’së. Unë mundem me pushu aktivitetin tim, me u l dinamiken e punës dhe me hap hapësirë për të tjerët, për gjeneratën e re.

Unë besoj në atë veprim, që domosdoshmërish do ta bëj, por nuk i bëj opsion”, tha Haziri në Debat të RTK’së.

Haziri shtoi se beson në misionin në LDK’së.

Të ngjajshme

Paknaqësi në PDK, kërkohet shkarkimini Kryesisë

albswiss.com

“Presidenti i shtetit nuk është noter siç thoshte Kurti”

albswiss.com

Presidentja me dorë në zemër, VV në këmbë respekton himnin e Kosovës

albswiss.com