Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet provokuese me këtë veshje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet provokuese me këtë veshje

majlinda-‘ndez’-rrjetin,-shfaqet-provokuese-me-kete-veshje

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në fotot e fundit ajo shfaqet e veshur më provokuese se kurrë, e me këtë pamje ajo i ka lënë ndjekësit pa fjalë./ORAinfo/

Të ngjajshme

E fejuara ka 3 kërkesa, ky është reagimi i Shpatit

albswiss.com

Paralajmërim i ashpër për Muratin dhe Sindin nga Fatjoni

albswiss.com

Shpërthen Sindi në Përputhen, Arjan Konomi: Ka çrregullime, mirë që nuk mori pistoletën

albswiss.com