Martohen dy të mitur kosovar, vjen reagimi i papritur nga familja e vajzës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Martohen dy të mitur kosovar, vjen reagimi i papritur nga familja e vajzës

martohen-dy-te-mitur-kosovar,-vjen-reagimi-i-papritur-nga-familja-e-vajzes

Një person dje ka raportuar në Policinë e Kosovës se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Më pas ka kuptuar se ajo ishte martuar me të dyshuarin e mitur mashkull kosovar.

Në konsultim me prokurorin për të mitur, vajza i është kthyer familjes, kurse i dyshuar është liruar.

Lipjan 27.02.2021-13:15. Ankuesi mashkull kosovar raporton se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer ,dhe më pas kishte kuptuar se ishte martuar me të dyshuarin e mitur mashkull kosovar. Të njëjtit janë intervistuar në prezencën e zyrtarit QPS-së .Në konsultim me prokurorin për të mitur viktimën e ka marrë familja e saj ,kurse i dyshuari është liruar .Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të ngjajshme

Caktohet ndalimi për 48-orë për drejtorin e KPK-së dhe një zyrtare tjetër

albswiss.com

Rekord i Zi: Mbi 1 mijë raste me COVID-19 në Maqedoni.

albswiss.com

Lutfi Haziri merr përkrahje publike nga djemtë e Agim Veliut

albswiss.com