Mësoni si do të jetë moti në dy ditët në vijim – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Mësoni si do të jetë moti në dy ditët në vijim

mesoni-si-do-te-jete-moti-ne-dy-ditet-ne-vijim

Në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në mëngjes vende-vende parashihet të ketë mjegull dhe ngrica të dobëta. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme e lehtë deri mesatare”, thuhet në njoftimin e IHMK’së.

Të ngjajshme

Vdes nga Covid-19 zyrtarja e Gjykatës Themelore në Gjakovë

albswiss.com

Ja pse Daut Haradinaj dha dorëheqje nga posti i deputetit

albswiss.com

Ende s’ka nisur seanca për zgjedhjen e Presidentit, LVV thotë se i kanë votat

albswiss.com