Nëna Adelina Tahiri nuk i ndal provokimet, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Shkupit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nëna Adelina Tahiri nuk i ndal provokimet, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Shkupit

nena-adelina-tahiri-nuk-i-ndal-provokimet,-me-kete-veshje-shfaqet-rrugeve-te-shkupit

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Ajo nga kjo martesë ka edhe një djalë.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi shfaqet shumë provokuese rrugëve të Shkupit.

E veshur ngushtë dhe provokuese, Adelina merr vëmendjen e të pranishmeve. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Marina Vjollca me stil sportiv, se kishim parë asnjëherë të veshur kështu

albswiss.com

MPJ e Rusisë flet rreth marrëveshjes Kosovë – Serbi: Procesi nuk bën të përshpejtohet

albswiss.com

Kida dhe stilin i saj unik, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

albswiss.com