Një shtetas i huaj gjendet i vdekur në një banesë në Gjilan – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Një shtetas i huaj gjendet i vdekur në një banesë në Gjilan

nje-shtetas-i-huaj-gjendet-i-vdekur-ne-nje-banese-ne-gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një banesë në Gjilan, është gjetur i vdekur një burrë.

Rasti po hetohet si “vdekje e dyshimtë”.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduskion.

“Gjilan 15.03.2021 -11:20. Është raportuar se në një banesë është viktima mashkull shtetas i huaj pa shenja jete . Në vend ngjarje kanë dalur prokurori ,njësiti policor dhe emergjenca ku mjeku ka konstatuar vdekjen e tij. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Të ngjajshme

S’i paguan gjobat, komuna e Prishtinës paralajmëron se do t’i dërgojë në përmbarim VV’në, LDK’në, AAK’në dhe NISMA’në

albswiss.com

Bedri Hamza i përmend mungesat në ekspozenë e Albin Kurtit

albswiss.com

Apeli lë në paraburgim dy persona për keqpërdorim të votave në rastin e Meliza Haradinajt

albswiss.com